BNISH EKİBİ
Modern dünyamızın gelişen teknolojisiyle doğallıktan ödün vermeden insanlığa olmak istediği görünüme kavuşturmak ana felsefemizdir. Bu doğrultuda tüm bilgi ve tecrübemizle 2019 yılında Bilgehan Aydın önderliğinde ilk adımlarımızı atarak Bnish markasını kurduk. Sektörde en güvenilir olma felsefesinde hizmetlerimize her geçen gün yenilikler ekliyoruz.
MİSYON & VİZYON
Seçkin kadromuz ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; sektörün öncü uygulamalarıyla müşteri taleplerine en hızlı ve en etkin şekilde cevap veren,hasta,hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, kalite standartlarından ödün vermeden mükemmeliyet felsefesinde sektörde en üst seviyede olmak.
Op.Dr. Bilgehan Aydın, ortaokul ve lise öğrenimini memleketi olan Kayseri’de görmüştür. Ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 2006 yılında bitirmiştir. Op. Dr. Bilgehan Aydın Yeditepe Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümü’nde 2014 yılında ihtisas sonrası mecburi hizmetini bitirdikten sonra Çorlu Devlet Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermiştir. İhtisası sırasında ve sonrasında çalışmalarını ilgi duyduğu burun ve estetik cerrahisi, revizyon burun cerrahisi, kulak estetiği, meme estetiği, liposuction gibi estetik cerrahi bölümleri üzerine yoğunlaştırdı. Bu alan ile ilgili birçok ulusal ve uluslararası platformda düzenlenen kongre ve eğitim programlarına katılan Aydın, Nişantaşı'nda bulunan Bnish kliniğinde hizmet vermektedir.

CONTACT US

WHATSAPP

+90 553 069 1826